KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15893204
nr 1589 3204
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Teckning, Signerad. Bildmått: 23x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:05:09
8/1 11:34:41
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel