KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15893204

nr 1589 3204

Arvid Knöppel

(1892-1970), Sverige

Teckning, Signerad. Bildmått: 23x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 januari 2024
kl 20:05:09

8/1 11:34:41 1      Vinnande bud

Arvid Knöppel

Läs mer om Arvid Knöppel